Poznaj nas

O firmie

Specjaliści do zadań specjalnych, artyści od ociepleń – to właśnie my, ekipa ECOspec. Ocieplanie budynków to dla nas sama przyjemność, a nic tak nie motywuje do działania, jak zadowolony klient.

Profesjonalnym ocieplaniem budynków pianką PUR zajmujemy się od lat. Ten niezwykle wytrzymały materiał umożliwia szybkie i dokładne wypełnienie niezaizolowanych powierzchni, ograniczając tym samym liczbę mostków cieplnych do minimum. Wykonujemy izolacje metodą natryskową przy użyciu pianki otwarto-komórkowej i zamknięto-komórkowej. Pierwsza swoją budową przypomina gąbkę, jest bardzo lekka, a jednocześnie elastyczna, dzięki czemu bez problemu można wykorzystać ją do izolacji ruchomych konstrukcji – takich jak drewno. Druga pianka natomiast jest wodoodporna, dlatego idealnie nada się jako zabezpieczenie przeciwwilgociowe budynków.

Działamy na szerokim obszarze, znajdziesz nas w warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim oraz mazowieckim. Nasza działalność wciąż się rozwija, jesteśmy tu dla Ciebie i dla Twojego domu. W naszej pracy posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszym sprzętem i materiałami z najwyższej półki. Ocieplamy budynki przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, dzięki czemu nasza praca przynosi znakomite efekty.

Nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie produkty wysokiej jakości – materiały czołowych światowych producentów – oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy podzieleni na dwa zespoły, stawią czoła niejednemu budownictwu. Bo lać pianę trzeba umieć, a my znamy się na tym lepiej niż nikt inny.

Kiedy ciepło ucieka z domu, zespół ECOspec rusza na pomoc. Wykonujemy docieplenia poddaszy pianą o najwyższych parametrach. Pianka nie jest kłopotliwa w transporcie, dlatego niezależnie od tego czy potrzebujesz ocieplenia swojego domku letniskowego, garażu czy poddasza, nasza firma ociepli wszystko to, co wymaga ocieplenia – gwarantujemy bardzo przystępne i konkurencyjne ceny. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów, a ich wciąż przybywa. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

  • Wykwalifikowani pracownicy

  • Konkurencyjne ceny

  • Materiały wysokiej jakości

  • Szeroka oferta

1120

Zadowolonych klientów

20

Lat doświadczenia

53

Stałych klientów

800

Ocieplonych budynków

Napisz lub zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu

Ocieplenie budynku to inwestycja na długie lata – jak nie na całe życie – dlatego bardzo ważne jest, aby zrobić to na jak najwyższym poziomie. Nasza firma gwarantuje profesjonalne i terminowe wykonanie prac. Napisz lub zadzwoń i wybierz dla swojego domu ocieplenie na poziomie PUR-eksperta.